حضور پیشکسوت علم مدیریت – دکتر والی پور

15 10 2016
کد خبر : 3958277
تعداد بازدید : 7492

روز دوشنیه ۲۴ آبانماه سال ۹۵  آقای دکتر والی پور از پیشکسوتان علم مدیریت و رئیس سابق مدرسه عالی مدیریت گیلان ( لاهیجان) با حضور در دانشگاه گیلان و همچنین دیدار با ریاست دانشگاه افتخای دیگر برای دانشگاه گیلان را به ارمغان آوردند.

ایشان با بزرگواری یکی از مجموعه های بسیار نایاب و نفیس خود را در زمینه علوم گیاهی که بالغ بر ۲۵ جلد می باشد را به دانشگاه گیلان هدیه نمودند. پس از گفتگوی کوتاه آقای دکتر والی پور به همت مدیر گروه مدیریت دانشگاه گیلان (آقای دکتر قلیزاده) در جمع صمیمی استادان رشته مدیریت و دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد حضور بهم رساندند و در خصوص علم مدیریت و جایگاه آن به ایراد سخنرانی پرداختند.

در انتها به همت رئیس بنیاد خیرین دانشگاه آقای (دکتر احمدی دستجردی) از مجموعه ساختمان کلاس های عمومی که به همت خیر والا مقام دکتر ابریشم چیان احداث شده است دیدن فرمودند.


دسته بندی :
خبرها

خبر های مهم

ناشر الأصول

30 06 2021

مجمع عمومی دانش آموختگان دانشگاه گیلان برگزار شد

با عنایت به اساسنامه انجمن دانش آموختگان دانشگاه گیلان مبنی بر تشکیل جلسه سالانه مجمع عمومی، این مجمع با حضور جمعی از اعضای انجمن دانش آموختگان و مدیران دانشگاهی با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی در تالار حکمت برای انتخاب شورای مرکزی برگزار شد. در ابتدای این نشست دکتر سیدضیالدین میرحسینی مسئول هیأت موسس انجمن دانش آموختگان دانشگاه گیلان با اشاره به زمان تاسیس دانشگاه گیلان و فعالیت های این دانشگاه، به تشریح و چگونگی شکل گیری این انجمن در دانشگاه گیلان پرداخت. دکتر میرحسینی با بیان اینکه دانشگاه گیلان حدود 40 هزار دانش آموخته دارد ابراز امیدواری کرد که با تشکیل شورای مرکزی از ظرفیت ها و پتانسیل های دانش آموختگان بیش از پیش استفاده شود. در پایان این مجمع پس از رای گیری از اعضای انجمن، نفرات زیر به عنوان اعضای شورای مرکزی انجمن دانش آموختگان و بازرس انتخاب شدند.   اعضای شورای مرکزی اعضای اصلی - بهمن شریف زاده - کامبیز طاهری آبکنار - شبنم سهراب نژاد -هادی قلیزاده -رحیم باخدا - رضا شریعت - رضا شیرزادیان اعضای علی البدل - محمد ناصرانی - منصور ناظم زاده بازرس عضو اصلی - عبدالله اکباتان عضو علی البدل - زهرا دانش